Результати 2012 року та макроеконом
Някий найдосконалший податковий кодекс без встановлення гдного рвня суспльно доври не може створити стабльну податкову базу для соцального та економчного розвитку.
Якщо ж у цьому контекст перейти до укранських реалй, то можна констатувати, що рвень снуючо суспльно доври, за принципом маятника, переходить у власну протилежнсть: повну суспльну взамну недовру. Це рзко скорочу ефективнсть економчних вдносин та державного управлння.
Отже ключовим моментом для ефективно податково системи довра громадян одне до одного, громадян до держави та держави до громадян.
Трет. Кожен громадянин переконаний, що ухиляння вд сплати податкв буде покарано, не зважаючи на персонал та мунтети.
Друге. Платник податку ма бути певним, що кошти, акумульован в бюджет, використовуються виключно в нтересах суспльства, а х використання перебува пд “мудрим” кервництвом професйних менеджерв вд держави та громадським контролем.
Перше. Кожен громадянин повинен бути переконаним, що не вн один, а переважна бльшсть членв суспльства, сплачуючи податки, полпшують загальне благо.
Одним з найбльш яскравих прикладв прояву суспльно доври системи оподаткування в успшних кранах. Кожна з успшних кран ма сво сторично-культурн та нацональн особливост формування податково системи. Але спльним для них наступне.
Високий рвень взамно доври в суспльств суттво зменшу транзакцйн витрати суспльства. Суспльство ста ефективншим в контекст скорочення нфраструктури, котра ма забезпечувати нагляд та контроль за чеснстю контрагентв. А якщо врахувати той факт, що подбн переврки ведуться почасти забороненими (оперативно-розшуковими) методами, то ймоврним й автоматичне скорочення тнзац ц дяльност.
У будь-якому сучасному пдручнику з економки можна знайти математичн модел, котр переконливо свдчать про бльш високу вигднсть чесно спвпрац з партнерами, нж ошуканство, яке може дати успшний короткотривалий результат, але призведе до гарантованого занепаду бзнесу в майбутньому.
Ознак чимало, але найбльш нтегрованою ступнь взамно доври в суспльств. Деклька сторч розвитку капталзму наочно продемонстрували ефективнсть чесних та доврчих вдносин.
Сучасний свт зна багато прикладв успшних неуспшних кран. ґ чимало прикладв, коли крани з неуспшних перетворюються на успшн. Трапляться, що крани деградують навть зникають з полтично карти свту. Чим же можна охарактеризувати омряну “успшнсть”?
Класик лтератури переконав нас у тому, що рукописи не горять. А якщо трапиться така непримнсть, то Диявол поверне втрачене. Украна втрача можливост перетворитися на успшну та заможну державу. На яку потойбчну силу нам залишаться сподватися?
28.01.2013 от Serhiy Oksanych
Сентябрь 2009 (4)
Сентябрь 2010 (3)
Останн коментарДмитро на Евгений на Tigo на Аноним на Аноним на Архв записв Выберите месяц Январь 2013 (1)
Корпоративний блог К¶НТО
Комментариев нет:
Отправить комментарий